Warning: include(inc/secmenu.php): failed to open stream: No such file or directory in /volume1/web_1/salondan.cz/index.php on line 190 Call Stack: 0.0000 242560 1. {main}() /volume1/web_1/salondan.cz/index.php:0 Warning: include(): Failed opening 'inc/secmenu.php' for inclusion (include_path='.') in /volume1/web_1/salondan.cz/index.php on line 190 Call Stack: 0.0000 242560 1. {main}() /volume1/web_1/salondan.cz/index.php:0 Kadeřnický salon Dan

Salon nese jméno Daniela Červeného, zakladatele a majitele. Daniel se narodil v Praze a v kadeřnickém světě se pohybuje již řadu let.

 

Salon Dan se nachází v historickém centru Prahy, u Staroměstského náměstí v Týnské ulici. Vznikl v roce 1991. V průběhu let se účastnil mnohých prestižních akcí např. Czech and Slovak Hairdressing Awards, kde získal ocenění Kadeřníka roku. Též se aktivně podílí na módních přehlídkách, focení a předsedání v porotě při soutěžích. Spolupracuje s předními módními návrháři a vůbec s lidmi ze světa módy a umění.

Dnes se Salon Dan řadí mezi pražskou elitu v oblasti účesové tvorby. Jména mnohých známých osobností, které nás navštěvují, nebudeme zmiňovat, neboť právě diskrétnost tvoří důležitou součást jejich spokojenosti.

 

Mimo kvalitu služeb však jeho doménou zůstává také pohodlí a příjemná atmosféra salonu, kterou tvoří tým mladých kadeřníků v čele s majitelem salonu Danielem Červeným. Účastní se pravidelně školení a seminářů.